Nasza Szkoła wspiera Dzień Bezpiecznego Internetu 2020. W szkole zostały zaplanowane następujące inicjatywy: zajęcia edukacyjne dla dzieci z psychologiem i pedagogogiem, akcja plakatowa, gablota informacyjna, konsultacje z psychologiem i pedagogiem szkolnym dla uczniów oraz rodziców.

Szkoła bierze również udział w konkursie na najciekawszą inicjatywę.

Uczniowie stworzą wirtualną tablicę inspiracji, pełną wartościowych i interesujacych treści. Dziękujemy Polskiemu Centrum Programu Safer Internet za wpisanie nas na listę incjatyw pod numerem 20201540 oraz za przekazanie materiałów wizualnych, dziękujemy Ośrodkowi Razem w Gdynii za udostępnienie grafik akcji "Nie bądź kosmitą". Zachęcamy do bezpiecznych działań w Internecie 11.02.2020 oraz na co dzień!
(Więcej informacji pod adresem: https://www.saferinternet.pl/dbi/organizatorzy-i-partnerzy.html)