Bal Karnawałowy

Tradycją naszej szkoły stały się  zabawy karnawałowe organizowane co roku dla najmłodszych uczniów z klas 0-III. Bal karnawałowy jest takim wydarzeniem, na który uczniowie najmłodszych klas czekają  z dużą radością.

To czas, kiedy dziewczynki mogą  zamienić się w prawdziwe księżniczki, a chłopcy przez chwilę zostać superbohaterami i ulubionymi postaciami z bajek. Poza tym to po prostu wspaniała zabawa i radosna rozrywka. W tym roku  organizatorami naszego balu karnawałowego była Rada Rodziców. Dzięki jej zaangażowaniu i pomocy nasi najmłodsi uczniowie mogli uczestniczyć w  tej radosnej zabawie. Serdecznie dziękujemy za pomoc w imieniu dzieci i własnym. 

Zespół Nauczycieli Edukacji Wczesnoszkolnej

 

Kontakt

Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica
05-075 Warszawa
ul. Armii Krajowej 39

Tel.: 22 773 90 52
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.