Szanowni Państwo

W dniach 11-12 marca 2020 r. w godz. 9.00-19.00 w Pałacu Kultury i Nauki, II piętro, odbędzie się prezentacja zawodów i oferty szkół kształcących w zawodach pt. „Giełda Zawodów. Dobrze wybrane”.

Odbędą się liczne prezentacje, panele i gry edukacyjne, a uczniowie i rodzice odwiedzający stoiska będą mogli skorzystać z porad doradców zawodowych. Stołeczne szkoły zawodowe kształcą w 70 zawodach, które podczas wydarzenia zostaną zaprezentowane w podziale na następujące branże:

• Gastronomia, Hotelarstwo i Turystyka
  • Ekonomia i Handel