Edukacja zdalna otwiera nowe możliwości rozwijania wiedzy i zainteresowań dzieci. Nasza szkoła poszukuje jak najciekawszych sposobów na aktywizację naszych uczniów. Jednym z nich jest konkurs języka angielskiego w wersji online.

W dniu 20 maja 2020 r. uczniowie klas II i III stanęli do rywalizacji o tytuł MISTRZA JEZYKA ANGIELSKIEGO SP 171 i zmierzyli się z zadaniami konkursowymi podczas spotkania on-line na platformie MS Teams w obszarze szkoły. W konkursie wzięły udział 23 osoby, spośród których wyłoniliśmy 4 laureatów konkursu, a 4 osoby zostały wyróżnione.

Serdecznie gratulujemy laureatom jak i pozostałym uczestnikom konkursu!

Tytuł Mistrza Języka Angielskiego

Szkoły Podstawowej nr 171 im. Stanisława Staszica w Warszawie

z maksymalną liczbą punktów zdobyli:

Maria Jasińska, kl. 2b i Maria Wilk, kl. 2c

Maja Kwietniewska, kl. 3a i Julia Popis, kl. 3b

Wyróżnienie

 za bardzo wysoki wynik otrzymali:

Marta Wiąckiewicz, kl. 2c i Juliusz Kluczek, kl. 2a

Jagoda Dąbkowska, kl. 3a i Łucja Siarkowska, kl. 3a

 

Komisja Konkursowa:

z-ca dyr. Aleksandra Zapaśnik – przewodnicząca

Renata Abramczuk

Zofia Stromska

Kontakt

Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica
05-075 Warszawa
ul. Armii Krajowej 39

Tel.: 22 773 90 52
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.