Choć od miesięcy nie chodzimy do szkoły i korytarze są puste, to wciąż się uczymy.

Poznajemy literki, czytamy, tropimy przyrodę i łamiemy sobie głowę nad zadaniami z matematyki. To wszystko dzieje się na naszych zdalnych lekcjach. Niestety wszystkim nie możemy się z Wami podzielić, jednak nasze prace plastyczne, które tak chętnie robimy, możecie zobaczyć w prezentacji. Zachęcamy do jej obejrzenia. Wierzymy, że już od września będziemy mogli spotkać się w budynku naszej szkoły, a nasze prace jak zwykle będą ozdabiać szkolne korytarze.

                                                                                       "Zdalnie zdolni" uczniowie klas 1-3

https://view.genial.ly/5eb19c3894fd8d0d87df0241/presentation-prace-uczniow  

Kontakt

Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica
05-075 Warszawa
ul. Armii Krajowej 39

Tel.: 22 773 90 52
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.