W poniedziałek 8 czerwca od godziny 12.00 ruszają zapisy na Warszawską Akcję "Lato w Mieście". Potrwają do 14 czerwca.

Zapisywać się można pod adresem www.warszawa-latowmiescie.pzo.edu.pl

Jak co roku w okresie wakacji uczestnicy będą mogli korzystać z bogatej oferty różnego rodzaju aktywności w ramach akcji "Lato w Mieście". Atrakcje będą zróżnicowane, każdy uczestnik będzie mógł wybrać coś dla siebie, zgodnie ze swoimi zainteresowaniami. W placówce organizowane będą zajęcia sportowe, plastyczne, ruchowe oraz zajęcia organizowane z oferty m. st. Warszawy zgodnie z sytuacją panującą na terenie placówki oraz z zachowaniem wszelkich środków ostrożności zgodnie z wytycznymi GIS, MZ i MEN dla organizatorów wypoczynku dzieci i młodzieży.

Ta edycja akcji „Lato w mieście” będzie inna od pozostałych, jednak zapewniamy maksimum bezpieczeństwa wszystkim uczestnikom.

 

W przypadku niekorzystnego rozwoju sytuacji epidemicznej i decyzjami organów państwa lub wystąpienia innych powodów, Miasto Stołeczne Warszawa zastrzega sobie prawo do odstąpienia w części lub w całości organizacji Warszawskiej Akcji "Lato w Mieście” 2020 oraz wprowadzenia nowych zasad.

Kontakt

Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica
05-075 Warszawa
ul. Armii Krajowej 39

Tel.: 22 773 90 52
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.