W maju 2020 został przeprowadzony w naszej szkole konkurs fotograficzny dotyczący ciekawych zakątków stolicy, którego  celem było przede wszystkim szerzenie idei poznawania świata, szczególnie najbliższej uczniowi okolicy z wykorzystaniem elementów IT.

Założenia i oczekiwane efekty to przede wszystkim poszerzenie treści nauczania z zakresu geografii o elementy wiedzy z geografii turystycznej i społeczno-ekonomicznej, co będzie przygotowywało uczniów do pełnego i aktywnego uczestnictwa w życiu społecznym oraz gospodarczym Warszawy.

Wpłynęło wiele prac, za co dziękuję wszystkim uczestnikom konkursu.

Najlepsze prace konkursowe wykonali:

1 miejsce – Michał Sieńko (kl. 8a)

2 miejsce – Jakub Bakiera (kl. 7b)

3 miejsce – Jakub Tomaszek (kl. 8a)

Ponadto przyznano kilka wyróżnień:

Justyna Marciniuk (kl. 8a)

Małgorzata Stopczyńska (kl. 7b)

Borys Ludwicki (kl. 5b)

Bogusz Ludwicki (kl. 7a)

Serdecznie gratuluję zwycięzcom!!!

Zapraszam do obejrzenia wirtualnej wystawy prac konkursowych 

Aleksandra Zapaśnik

 

Kontakt

Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica
05-075 Warszawa
ul. Armii Krajowej 39

Tel.: 22 773 90 52
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.