Obserwujemy przyrodę, tropimy przygodę – wycieczka do lasu.

Wrzesień przywitał nas słoneczną pogodą. Zarówno pogoda, jak i bliskość lasu stanowią doskonałe warunki do żywych lekcji przyrody. Obserwowanie lasu kryjącego w sobie wiele niezwykłości to naprawdę wielka przyjemność.

Słuchanie odgłosu ptaków, podglądanie życia mrówek, pająków i innych owadów, rozróżnianie gatunków drzew, wyróżnianie warstw lasu, podziwianie bujnej roślinności to wszystko miało miejsce podczas wycieczki do lasu, na którą wybrali się uczniowie klas 1a, 1b oraz 3a. Wiemy, jak duże znaczenie dla rozwoju najmłodszych ma zabawa i praca zespołowa. Dlatego na naszej wycieczce nie mogło zabraknąć wspólnego budowania szałasów i różnego rodzaju leśnych budowli. Kto jeszcze nie odkrył wesołowskiego lasu i magicznej polany to zapraszamy, naprawdę warto.

Tropiciele przyrody (przygody) z klas 1a, 1b, 3a

 

Kontakt

Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica
05-075 Warszawa
ul. Armii Krajowej 39

Tel.: 22 773 90 52
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.