Czy można zrobić coś dobrego dla naszej planety? Można! W piątek 18 września uczniowie naszej szkoły przyłączyli się do ogólnopolskiej akcji Sprzątanie świata pod hasłem "Plastik? Rezygnuję. Redukuję. Segreguję."
W ramach działań uczniowie usunęli śmieci zalegające w naszej okolicy. Dzięki ich wielkiemu zaangażowaniu nazbieraliśmy wiele worków pełnych odpadów, a także zadbaliśmy o pielęgnację naszych przyszkolnych ogródków. Tegoroczne działania uświadomiły uczniom, że wyrzucone do wody lub porzucone w lesie szklane i plastikowe butelki, foliowe torby i opakowania po produktach spożywczych, stwarzają bezpośrednie zagrożenie dla naszego środowiska.
 
Dziękujemy uczniom za ich ogromne zaangażowanie w tę akcję!
 
Koordynatorzy akcji:
Wioleta Woźniak
Zofia Stromska
 
 

 

 
 

Kontakt

Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica
05-075 Warszawa
ul. Armii Krajowej 39

Tel.: 22 773 90 52
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.