„Uroczyście ślubujemy…”

Jak nakazuje tradycja, dnia 14 października uczniowie tegorocznych klas pierwszych złożyli uroczyste ślubowanie. Niestety, z uwagi na pandemię, pierwszy raz w historii szkoły w uroczystości tej nie mogli uczestniczyć goście i rodzice.
Mimo tego nasi uczniowie stanęli na wysokości zadania i z ogromnym zaangażowaniem zaprezentowali przygotowany program artystyczny. Pani wicedyrektor Aleksandra Zapaśnik każdego uroczyście pasowała na ucznia Szkoły Podstawowej nr 171. Po uroczystości nasze pełnoprawne pierwszaki udały się do klas na poczęstunek przygotowany przez Rodziców.
To był niezapomniany dzień.

 

Anna Pawlikowska

Anna Porzezińska

Wychowawczynie klas pierwszych

 

Kontakt

Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica
05-075 Warszawa
ul. Armii Krajowej 39

Tel.: 22 773 90 52
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.