Miło jest mi poinformować, iż tytuł laureatki III miejsca XXIII  Warszawskiego  Konkursu Mitologicznego zdobyła uczennica naszej szkoły z klasy 6c  Sonia Krasuska-Chęć.

Konkurs obejmował tematykę mitologiczną na tle kultury starożytnej Grecji oraz obecność mitologii w sztuce późniejszych wieków.

Serdecznie gratulujemy, tym bardziej, iż spośród finalistów  Sonia była najmłodszą uczestniczką konkursu.

Gratulacje składamy również Joannie Dębek, uczennicy klasy 7a, która została finalistką konkursu.

Ewa Florczuk