Po długim czasie zdalnego nauczania dzień 22 stycznia umiliło nam przesympatyczne spotkanie ze szkolną bibliotekarką Panią Jadwigą, która zaprosiła Nas do szkolnej czytelni.

W atmosferze skupienia dzieci zapoznały się z baśnią duńskiego pisarza Hansa Christiana Andersena pt.”Calineczka”. W pewnym momencie spotkanie to stało się warsztatem teatralnym i świetną zabawą. Uczniowie wcielali się w bohaterów i grali jak prawdziwi aktorzy. Pięknie dziękujemy Pani Jadwidze za tę ciekawą lekcję i zaangażowanie. Może w ten sposób obudziła w kimś talent aktorski? Czas pokaże.

Anna Pawlikowska

 

 

Kontakt

Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica
05-075 Warszawa
ul. Armii Krajowej 39

Tel.: 22 773 90 52
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.