Wspominamy miniony karnawał... Mimo trudnego czasu, uczniowie klas pierwszych 3 lutego bawili się na balu karnawałowym.

Z uwagi na sytuację impreza w tym roku była skromniejsza niż zwykle, niemniej jednak bardzo udana! Dzieci wspólnie z wychowawcami udekorowali swoje sale serpentynami i kolorowymi balonami, a następnie przebrały w balowe stroje. Zaczęła się zabawa! Nasze pierwszaki hasały wesoło w rytm przebojów. Z ogromnym zaangażowaniem starały się tańczyć układy taneczne wspólnie z animatorami. Było przy tym mnóstwo zabawy i śmiechu. Rodzice zorganizowali dla dzieci słodki poczęstunek. Były to miłe chwile, do których chętnie wracamy wspomnieniami.

Wychowawcy klas 1a i 1b