…Uczyła pierwszych kroków.

Pierwszych słów nas uczyła.

Każdą łzę nam otarła.

Mamusia nasza miła.

Jak Ci się odwdzięczymy za wszystko

Droga Mamo!

Będziemy się starali Kochać Ciebie tak samo…

26 maja to jeden z najbardziej wyjątkowych dni w roku. Dzień ten przypomina nam, jak ważne są Mamy oraz że każdej Mamie należą się uściski, buziaki i bukiety kwiatów. Na pamiątkę tego szczególnego dnia uczniowie klas I-III własnoręcznie wykonali upominki oraz laurki z życzeniami, wyrażając w ten sposób miłość, wdzięczność i podziękowanie za trud wychowania.

Uczniowie klas młodszych przygotowali wspólnie z wychowawcami program artystyczny. Wierszyki, piosenki oraz życzenia zostały nagrane i wysłane do Mam.

Wszystkim Mamom z okazji ich święta życzymy wielu pięknych chwil, dużo zdrowia, szczęścia i spełnienia marzeń. Niech każdy dzień przynosi Wam jak najwięcej radości oraz miłości.

Wychowawcy klas I-III