To jedno słówko ma wyjątkową moc. Jest najczęściej pierwszym, które potrafimy wypowiedzieć. Mama – daje życie i pierwszy dom, otacza miłością i troską, tuli i kołysze, karmi. Kocha nad życie, a my na zawsze jesteśmy jej częścią.

Uczniowie z koła teatralnego dla swoich Mam przygotowali wieczór poezji. 26 maja o godz. 19.00 na Teamsie w zespole BIBLIOTEKA, prezentowali najpiękniejsze wiersze, których bohaterką była MAMA. Recytowali starsi i młodsi.

Wśród przygotowanych wierszy była też własna twórczość uczniów. Mamy czuły się bardzo szczęśliwe. Po recytacji wierszy uczniowie zarepetowali przygotowany dla mam spektakl „Królewna Śnieżka”.

Udział wzięli: Basia Zalewska, Aleksander Demiańczuk, Ola Demianczuk, Kacper Kalinowski, Michał Sobieniowski, Aleksander Piotrowski z siostrą Jagienką, Maciek Mazur z siostrą Łucją, Zosia Jesionek, Antek Florczuk, Martyna Kwiatkowska.

Dziękujemy wszystkim uczniom za piękny występ.

Niech 26 maja kwitnie przez cały rok!

 

 

Jadwiga Rosłoniec

Kontakt

Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica
05-075 Warszawa
ul. Armii Krajowej 39

Tel.: 22 773 90 52
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NIP: 952-147-19-36

REGON: 000799575