Wiecie jak gra się w „ścianę”? Nie? Nie martwcie się, zasady są dość skomplikowane, ale uczniowie z 5b świetnie wszystko wytłumaczą.

Rywalizacja, ruch, emocje – było rewelacyjnie, a krzyki „Nie rusz tej piłki!” do tej pory dźwięczą mi w uszach i wywołują uśmiech na twarzy. Wcześniej dzieci nauczyły mnie grać w „rekina” i „ziemia stop” na placu zabaw. Odwiedziliśmy cukiernię, z klasą 5a zatopiliśmy Titanica i wygraliśmy wodny wyścig (tak naprawdę pół wodnego wyścigu J). Wiem dzieciaki, że to Wasze święto, ale bawiłam się z Wami i panią Grażynką wspaniale. Częściej musimy organizować Dzień Dziecka! Życzę Wam, abyście zawsze mieli tak uśmiechnięte buzie!

K. Grodecka