Z okazji Dnia Dziecka uczniowie klasy 6c postanowili ponownie wybrać się na wycieczkę rowerową.

Poprzedni jesienny wyjazd na dwóch kółkach miał miejsce w październiku ubiegłego roku i dostarczył wielu niezapomnianych wrażeń. Wtedy celem było muzeum Bitwy Warszawskiej w Zielonce. Tym razem wybraliśmy się do Sulejówka i w urokliwym otoczeniu parku na Gliniankach uczniowie wzięli udział w drużynowej grze terenowej. Zadania dostarczyły wielu wrażeń: od łamigłówek matematycznych przez szyfry aż po konstruowanie liter w własnych ciał – zabawy i śmiechu było mnóstwo, jak na Dzień Dziecka przystało! Po powrocie do Wesołej wspólnie biesiadowaliśmy przy pizzy. Najcenniejsze było wspólne spędzenie dnia w okolicznościach przyrody, nie tylko w szkolnych murach. Z pewnością nie była to ostatnia wycieczka rowerowa w naszej kalsie!

Zofia Stromska

 

Kontakt

Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica
05-075 Warszawa
ul. Armii Krajowej 39

Tel.: 22 773 90 52
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NIP: 952-147-19-36

REGON: 000799575