W myśl słów Okazanie wdzięczności jest najprostszą – oraz najpotężniejszą – rzeczą, jaką człowiek może zrobić dla drugiego człowieka całe Grono Pedagogiczne, Uczniowie i Rodzice Szkoły Podstawowej nr 171 im. Stanisława Staszica w Warszawie składają szczere i serdeczne podziękowanie dla Pani Dyrektor Bogumiły Banasiak za 15-letnią, owocną współpracę.

Doświadczenie zawodowe  i cechy osobowościowe sprawiły, że Pani Dyrektor doskonale sprawdziła się jako lider zespołu. Zawsze uśmiechnięta, kreatywna i życzliwa chętnie słuchała naszych pomysłów, służyła radą i pomocą.

Jesteśmy wdzięczni za trud, jaki Pani Dyrektor włożyła w rozwój Naszej Szkoły, w której zawsze czuliśmy się docenieni i bezpieczni. Wierzymy, że ten wysiłek przyczyni się do uczynienia z wychowanków ludzi dobrych i szlachetnych. Pełnienie funkcji dyrektora, to nie tylko sprawowanie obowiązków. To misja, a zarazem powołanie wymagające wiedzy, rozwagi i zaangażowania. Tymi umiejętnościami na pewno wyróżnia się Nasza Pani Dyrektor Bogumiła Banasiak.

Cieszymy się, że nadal Pani Dyrektor pozostanie w naszej placówce, kształcąc i wychowując kolejne pokolenia młodych ludzi. Praca z Panią Bogumiłą Banasiak była i będzie dla Nas zaszczytem i wyróżnieniem, a cenne wskazówki pomocą na dalszej drodze zawodowej  i edukacyjnej. 

Droga Pani Dyrektor, jeszcze raz dziękujemy gorąco za lata bardzo dobrej i udanej współpracy, postawę godną naśladowania i serce włożone w każde działanie na rzecz Uczniów, Rodziców, Nauczycieli i Szkoły.

                                                                                             Z wyrazami szacunku

                                                                           Grono Pedagogiczne SP 171 w Warszawie

 

 

 

Kontakt

Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica
05-075 Warszawa
ul. Armii Krajowej 39

Tel.: 22 773 90 52
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NIP: 952-147-19-36

REGON: 000799575