Po długich wakacjach po raz kolejny zabrzmiał szkolny dzwonek. 1 września uroczyście rozpoczął się nowy rok szkolny 2021/2022.

Po wprowadzeniu sztandaru i odśpiewaniu hymnu państwowego Pan Dyrektor Krzysztof Rek powitał zaproszonych gości: Panią Burmistrz Dzielnicy m.st. Warszawy Aleksandrę Paradowską oraz Panią Naczelnik Wydziału Oświaty Renatę Mroczkowską, rodziców, nauczycieli, pracowników szkoły, uczniów, a w szczególności pierwszoklasistów, którzy byli przedstawicielami społeczności szkolnej podczas tego wydarzenia. To do nich Pan Dyrektor i zaproszeni goście skierowali miłe i ważne słowa.  Życzyli wszystkim uczniom wytrwałości, entuzjazmu i sukcesów w zdobywaniu wiedzy. Po uroczystości pierwszoklasiści wraz z wychowawcami udali się do klas. Starsi uczniowie powitali nowy rok szkolny w swoich klasach. Spotkali się z wychowawcami, koleżankami i kolegami.  Nowy rok szkolny został oficjalnie otwarty.

Życzymy wszystkim uczniom, by mieli nieukrywaną radość z odkrywania i wgłębiania się w kolejne pokłady wiedzy, a nauczycielom – satysfakcji z pracy z dziećmi i wielu sukcesów zawodowych.

Małgorzata Rysak