27 września był dla naszych sztafet bardzo łaskawy, a słoneczna pogoda dodała energii do biegu.
Nasi zawodnicy startowali w kategoriach młodzież i dzieci, z podziałem na drużynę dziewcząt i chłopców. Wszystkie sztafety zdobyły medale. Najcenniejszy - złoty - wywalczyła sztafeta chłopców w kategorii młodzież. Tym samym ma przywilej reprezentowania Dzielnicy Wesoła w finałach warszawskich WOM, które odbędą się 12 października na terenie obiektów sportowych stołecznej AWF.
 
GRATULUJEMY! 
 
Nauczyciele wychowania fizycznego
 
 

Kontakt

Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica
05-075 Warszawa
ul. Armii Krajowej 39

Tel.: 22 773 90 52
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NIP: 952-147-19-36

REGON: 000799575