Dnia 21 września, korzystając ze słonecznej pogody, pojechaliśmy na wycieczkę do Stajni Szlacheckiej.

Jest to piękne miejsce położone w Długiej Szlacheckiej pośród łąk i lasów. Panuje tam rodzinna atmosfera. Właściciel oprowadził nas po stajni, pokazał dzieciom znajdujące się tam konie. Bardzo ciekawie opowiedział o hodowli koni. Uczniowie mogli je głaskać i karmić sianem. Każde dziecko miało możliwość przejażdżki na koniu. Oprócz tego uczniowie spędzili miło czas na wspólnych zabawach sportowych na świeżym powietrzu: strzelanie z łuku do tarczy, gra w piłkę i badmintona. Na zakończenie wycieczki mieliśmy integracyjne ognisko z pieczeniem kiełbasek. Pełni pozytywnych wrażeń wróciliśmy do szkoły.

Ewa Kacprzak

Wychowawca kl. 3a

 

 

Kontakt

Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica
05-075 Warszawa
ul. Armii Krajowej 39

Tel.: 22 773 90 52
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NIP: 952-147-19-36

REGON: 000799575