W dniu 4 października uczniowie klasy 3a spotkali się w bibliotece z panią Jadzią Rosłoniec, naszą szkolną bibliotekarką, na zajęciach teatralnych inspirowanych lekturą klasy trzeciej pt. „Asiunia” Joanny Papuzińskiej.

Historia Asiuni oparta jest na prawdziwych wydarzeniach opowiadających o losach dziewczynki, która przeżyła II wojnę światową. Ta niezwykle poruszająca książka z pomocą pani Rosłoniec zainspirowała dzieci do przedstawienia scenek teatralnych. Bardzo serdecznie dziękujemy pani Jadzi za szerzenie rozwoju czytelnictwa wśród uczniów i rozwijanie talentów aktorskich.

Ewa Kacprzak

Wychowawca kl. 3a

 

 

Kontakt

Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica
05-075 Warszawa
ul. Armii Krajowej 39

Tel.: 22 773 90 52
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NIP: 952-147-19-36

REGON: 000799575