„Działajmy z sercem” to hasło kolejnej edycji kampanii „Pola Nadziei”. 11 października 2021 r.  w Szkole Podstawowej nr 171 w Warszawie Wesołej podsumowano akcję „Pola Nadziei”, w której szkoła uczestniczy od 16 lat.

Jest to wyjątkowa akcja, która uczy niesienia pomocy podopiecznym hospicjów. W tym roku dzięki zaangażowaniu uczniów i rodziców zebraliśmy 1001 zł 10 gr. Taką kwotę przekazaliśmy dla Warszawskiego Hospicjum na ul. Tykocińskiej w Warszawie, z którym od lat współpracujemy. Jak co roku podsumowując akcję, uczniowie naszej szkoły posadzili cebulki żonkili.

 

„Służenie z miłością i czułą troską osobom potrzebującym sprawia,

że wszyscy wzrastamy w człowieczeństwie i otwiera nam ono drogę do życia wiecznego”

                                                                                Ojciec Święty Franciszek

 

WSZYSTKIM, KTÓRZY WŁĄCZYLI SIĘ DO AKCJI, SERDECZNIE DZIĘKUJEMY

 

                                                               Uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 171

                                                                                               w Warszawie Wesołej