7 października klasy pierwsze i drugie wybrały się do kina na wycieczkę. Wszyscy od dawna czekali na ten moment. 

Ten dzień  był niezwykły z kilku względów. Po pierwsze nasi najmłodsi uczniowie z klas pierwszych po raz pierwszy wspólnie pojechali na wycieczkę. Po drugie film, który mieliśmy obejrzeć, poruszał ważny i bliski każdemu temat, jakim jest rodzina. Po trzecie po filmie zaplanowany był wypad do cukierni. Film wszystkim bardzo się spodobał, a pyszności i słodkości w cukierni były wyśmienite. Oby było więcej takich filmów i takich wyjść.

Małgorzata Rysak

 

 

Kontakt

Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica
05-075 Warszawa
ul. Armii Krajowej 39

Tel.: 22 773 90 52
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NIP: 952-147-19-36

REGON: 000799575