W tym roku klasy VII po raz kolejny biorą udział w warsztatach online organizowanych przez Fundację Warszawski Instytut Bankowości.

Każda z klas weźmie udział w cyklu dwóch webinariów: "Twoje pieniądze" oraz "Bezpieczeństwo w cyberprzestrzeni". Akcja ma na celu podnoszenie świadomości młodzieży z zakresu praktycznych finansów oraz bezpieczeństwa w cyfrowym świecie. Projekt jest częścią jednego z największych niekomercyjnych programów edukacyjnych sektora finansowego w skali Europy “Bankowcy dla Edukacji”.

Więcej informacji znajdą państwo pod linkiem: https://bakcyl.wib.org.pl/

Koordynator warsztatów w SP 171

Zofia Stromska

 

Kontakt

Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica
05-075 Warszawa
ul. Armii Krajowej 39

Tel.: 22 773 90 52
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NIP: 952-147-19-36

REGON: 000799575