Korzystając z przyjemnej aury za oknami, w październikowym blasku słońca wraz z drugimi klasami wybraliśmy się na wycieczkę do lasu.

Co roku o tej porze, przy sprzyjającej pogodzie las prezentuje swoje urzekające środowisko, zatem udaliśmy się tam, żeby je jeszcze lepiej poznać. Pozornie znane wszystkim mech, grzyby, drzewa i różne leśne robaczki rozbudziły ciekawość uczniów. W grupie wydawało się że są podróżnikami czy odkrywcami - chwalili się wiedzą jeden przez drugiego i żywo reagowali na każdą interesującą leśną sytuację. Dotlenieni, w dobrych humorach, wróciliśmy do szkoły. To był udany dzień.

                                                                                            Anna Pawlikowska

                                                                                             Anna Porzezińska