26 października klasa II b wybrała się ze Stowarzyszeniem Geografów Polskich i Przyjaciół Geografii na wycieczkę do Mazowieckiego Parku Krajobrazowego.

Park krajobrazowy to najlepsze miejsce na spacer – spokoju nie zakłócają głośne samochody czy gwar ludzi. To również bezpieczne i przyjazne dzieciom miejsce. Każdy znajdzie tam dla siebie coś interesującego. Miłośnicy natury odkryją ciekawy świat przyrody, który będzie dla nich skarbnicą wiedzy. Wielbiciele aktywnego wypoczynku i pieszych wycieczek przemierzać mogą niezliczone ścieżki wśród pięknych sosnowych lasów, torfowisk i bagien. W trakcie spaceru wysłuchaliśmy informacji i ciekawostek dotyczących Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. Ponieważ z uwagą i zaciekawieniem słuchaliśmy to karty pracy wypełniliśmy celująco.

Zmęczeni, ale pełni wrażeń wróciliśmy do szkoły.

                                                                                              Anna Pawlikowska