Zależy nam, aby nasi uczniowie byli jak najlepiej przygotowani do funkcjonowania we współczesnym świecie.

Chcemy rozbudzać ciekawość poznawczą, pokazywać różne ścieżki rozwoju, wykorzystywać ich talenty i predyspozycje oraz wyposażyć w wiedzę i umiejętności, które pozwolą im spełniać swoje marzenia w przyszłości. Jedną z ciekawszych metod osiągania takich celów jest realizacja projektów i programów interdyscyplinarnych. Dzięki współpracy z Fundacją „Szkatułka” nasi uczniowie mieli okazję wziąć udział w wyjątkowych warsztatach, które łączą edukację kulturalną i naukową – literaturę, sztuki wizualne, muzykę, teatr, film, architekturę, historię, matematykę, fizykę, astronomię. Po prostu – „Wyobraźnia do potęgi n-tej”!

Katarzyna Grodecka