21 marca organizatorem Pierwszego Dnia Wiosny w szkole był Samorząd Uczniowski. Przygotowania uczniowie zaczęli tydzień wcześniej poprzez udekorowanie swoich klas w wiosenne akcenty, oraz wykonanie klasowej "Marzanny". Uczniowie wykonali także piękne kwiaty dla mieszkańców dzielnicy.
"Dzisiaj rano niespodzianie zapukała do mych drzwi
Wcześniej niż oczekiwałem przyszły te cieplejsze dni
Zdjąłem z niej zmoknięte palto posadziłem vis a vis
Zapachniało zajaśniało wiosna ach to ty
Wiosna wiosna wiosna ach to ty..."
 
Marek Grechuta - "Wiosna ach to ty"
 

21 marca organizatorem Pierwszego Dnia Wiosny w szkole był Samorząd Uczniowski. Przygotowania uczniowie zaczęli tydzień wcześniej poprzez udekorowanie swoich klas w wiosenne akcenty, oraz wykonanie klasowej "Marzanny". Uczniowie wykonali także piękne kwiaty dla mieszkańców dzielnicy.  

Od samego rana 21 marca na szkolnych korytarzach mogliśmy podziwiać kolorowe i różnorodne stroje uczniów. Był to także dzień "Bez plecaka", co zaowocowało pomysłami przyniesienia książek i przyborów w różnych odsłonach i alternatywach.
Punktem kulminacyjnym był przemarsz całej społeczności szkolnej ulicami Wesołej. Witaliśmy wiosnę wraz z mieszkańcami rozdając im piękne, kolorowe kwiaty, oraz wiersze które uczniowie wybrali z okazji Dnia Poezji. Na zakończenie słodkim akcentem rozdaliśmy cukierki, które ufundowała Rada Rodziców. Dziękujemy całej społeczności szkolnej za zaangażowanie i radośnie spędzony dzień.
 
Samorząd Uczniowski