W dniach 16-20 maja będzie przeprowadzany eksperyment w ramach udziału naszej szkoły w projekcie "Nowa Szkolna Ulica". W tym czasie brama wjazdowa na teren szkoły będzie całkowicie zamknięta.

Przestrzeń, która do tej pory służyła jako parking, na tych kilka dni zostanie zagospodarowana meblami miejskimi, zielenią oraz innymi atrakcjami dla uczniów, którzy w tym czasie będą mogli swobodnie i bezpiecznie wychodzić i spędzać czas na świeżym powietrzu. Niemożliwe będzie w tych dniach zaparkowanie samochodów na parkingu szkolnym. Proponujemy przeniesienie parkowania na ul. Apteczną lub dojazd komunikacją miejską bądź koleją. Zapraszamy Państwa do pozostawania z dziećmi w te dni po zajęciach szkolnych i korzystania z nowego zaaranżowania przestrzeni.


Projekt Nowa Szkolna Ulica realizowany jest przez Fundację Rodzic w mieście, Fundację Wzornictwo i Ład oraz Warszawski Alarm Smogowy z Programu Aktywni Obywatele - Fundusz Krajowy realizowanego ze środków #EOG.

 

Dyrektor Szkoły

Krzysztof Rek