Szanowni Państwo,
Ministerstwo Edukacji Narodowej zmieniło przepisy, dzięki którym możliwe jest prowadzenie kształcenia na odległość w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania szkół i placówek oświatowych w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID- 19. Nowe przepisy będą obowiązywały od 25 marca 2020 r. do 10 kwietnia 2020 r.

Dzięki wdrażanej przez naszą szkołę platformie edukacyjnej Microsoft Teams możliwe będzie prowadzenie nauczania na odległość. W tym celu wprowadziliśmy następujące szczegółowe rozwiązania:
1. Nauczyciele przekazują uczniom materiały do pracy zgodnie z przesłanym planem
2. Uczniowie przygotowują się do zajęć i wyznaczonych konsultacji on-line za pomocą platformy
3. Nauczyciele uwzględniają możliwości psychofizyczne uczniów oraz możliwości dostępu do zamieszczonych materiałów i lekcji
4. Kontakt z nauczycielami i specjalistami odbywa się za pomocą platformy Microsoft Teams oraz dziennika elektronicznego Librus.
5. Prowadzone będzie bieżące ocenianie uczniów z uwzględnieniem możliwości psycho-fizycznych oraz technicznych uczniów
6. W przypadku braku możliwości kontaktu zdalnego, prosimy o kontakt z wychowawcą klasy.

Nadal proszę o uważne śledzenie komunikatów GIS, MZ i MEN o sytuacji epidemiologicznej w kraju oraz informacji przesyłanych przez dyrektora i nauczycieli szkoły za pomocą dziennika elektronicznego Librus