Wycieczka do Powsina

Wiosna! Poznajemy rośliny.

Zdrowo jemy

16.05.2019 09:37
      Kolorowe sałatki warzywne i owocowe przygotowane przez dzieci.

Rodzice Dzieciom

04.04.2019 10:29
      Odwiedził nas Pan Paweł Białek - tata Wojtusia. Pan Paweł opowiedział nam o harcerstwie, nauczył nas piosenki oraz przedstawił nam najważniejsze elementy stroju i wyposażenia. Bardzo dziękujemy za ciekawą lekcję!

Rodzice Dzieciom

04.04.2019 10:19
      Odwiedziła nas Pani Magdalena Białek - mama Wojtusia. Pani Magdalena opowiadała nam o słonecznej Hiszpani, o tradycji, obyczajach jakie tam panują. Była to bardzo ciekawa lekcja. Na koniec Pani Magdalena nauczyła nas kilku słów po hiszpańsku i piosenki hiszpańskiej, którą wykonaliśmy na Święcie Szkoły. Bardzo dziękujemy!

Jak bezpiecznie poruszać się po drodze ?

04.04.2019 10:13
      Spotkanie z Panem ze Straży Miejskiej.
      Poznajemy zawody.
      • Nagłówek

• Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Sint, adipisci, quibusdam, ad ab quisquam esse aspernatur exercitationem aliquam at fugit omnis vitae recusandae eveniet.

Inventore, aliquam sequi nisi velit magnam accusamus reprehenderit nemo necessitatibus doloribus molestiae fugit repellat repudiandae dolor. Incidunt, nulla quidem illo suscipit nihil!Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit.