GREEN DAY - szkolne obchody dnia wiosny.

27.03.2019 09:49
      "Na górze róże na dole szkło, brudny krajobraz to zło!"
      22 marca świętowaliśmy Pierwszy Dzień Wiosny. Wszyscy ubraliśmy się na zielono. Wzięliśmy udział w pogadance na temat segregacji śmieci i ekologii. Przygotowaliśmy transparenty i hasła zachęcające do dbania o środowisko. Braliśmy udział w przemarszu ulicami Wesołej. Reprezentacja naszej klasy zmagała się w quizie internetowym! Był to dzień pełen wrażeń!

Spotkanie z ASTRONOMIĄ!

27.03.2019 09:37
      20 marca wzięliśmy udział w multimedialnej prelekcji zorganizowanej z okazji 50-lecia lądowania na Księżycu, którą prowadził sam autor, pan Aleksander Trębacz. Mogliśmy dowiedzieć się jak powstał i czym jest Księżyc. Słuchaliśmy o podbojach Księżyca i najbliższych wyprawach. Podziwialiśmy oryginalne zdjęcia.

Zabawa ostatkowa!

05.03.2019 11:43
      Pożegnaliśmy karnawał imprezą klasową. Motywem przewodnim byli bohaterowie filmów, bajek i książek. Pojawiły się postacie Anime, Obcy, Artem z Metro 2033, Barbie, Leon Zawodowiec i Barry B. Benson. Wszyscy świetnie się bawili!

Godzina wychowawcza

05.03.2019 11:28
      Ćwiczenia integracyjne na godzinie wychowawczej, węzły i punkty na ziemi. Dobra zabawa i współpraca!

Niewidzialna wystawa

04.03.2019 09:56
      Niewidzialna wystawa wprowadziła uczniów w świat osób niewidomych.