• Mazowieckie Mistrzostwa w Indywidualnych Biegach Przełajowych RADOM 2015

07.05.2015 22:59
      24 kwietnia, na terenie lotniska w gminie Wsola pod Radomiem, odbyły się Mistrzostwa Mazowsza w Indywidualnych Biegach Przełajowych.
      W zawodach wzięło udział troje naszych uczniów: Zuzanna Banaszek, Stanisław Turowicz oraz Michał Jackiewicz. Uczniowie ci zajęli miejsca w pierwszej dziesiątce Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w Indywidualnych Biegach Przełajowych, co dało im prawo do reprezentowania naszego miasta na Mistrzostwach Mazowsza.
      W każdym biegu wzięło udział ok.120 uczniów pochodzących min. z Ciechanowa, Płocka, Radomia, Siedlec, Ostrołęki i Warszawy.
      Konkurencja była bardzo silna, gdyż w biegach brały udział dzieci trenujące wyczynowo lekką atletykę. Nasi uczniowie dzielnie walczyli, także z silnym przeciwnym wiatrem i wszyscy ukończyli swoje biegi w pierwszej pięćdziesiątce.
      GRATULUJEMY!!!
      Relacja i zdjęcia : Maria Czyżewska
    • Mistrzostwa Dzielnicy Wesoła w mini piłce nożnej chłopców

07.05.2015 23:08
      27 kwietnia 2015r na terenie boiska sportowego przy Szkole Podstawowej nr 173, odbyły się zawody dzielnicowe w mini piłce nożnej. Wzięło w nich udział sześć drużyn, podzielonych na dwie grupy.Rozgrywki w grupach odbywały się systemem "każdy z każdym", a następnie odbywały się mecze drużyn wychodzących z konkretnego miejsca w grupie- pierwszy z pierwszym o I miejsce, drugi z drugim o III miejsce i trzeci z trzecim o V miejce.
      Nasza drużyna rozegrała mecz o pierwsze miejsce, w którym oddała pola gospodarzom turnieju i ostatecznie zajęła II miejsce.
      Oto skład naszej "srebrnej" reprezentacji:
      Kamil Kępa, Jakub Cichowlas, Oleg Temchenko, Stanislau Panasevich, Michał Bodziony, Kacper Wiącek, Tadeusz Wolski, Stanisław Turowicz, Jan Sałuda oraz Ryszard van den Bercken.
      GRATULUJEMY!!!
      Relacja: Maria Czyżewska
      Zdjęcia: Marcin Gałka
    • Mistrzostwa Dzielnicy w pływaniu dziewcząt i chłopców

07.05.2015 22:33
      24 marca, w Aquaparku "Wesolandia" odbyły się zawody pływackie. Oto krótka relacja fotograficzna z tego wydarzenia.
      GRATULUJEMY MEDALISTOM!!!
      Zdjęcia:Marcin Gałka
    • Mistrzostwa Dzielnicy w mini koszykówce Chłopców

04.02.2015 18:36
      W czwartek, 15 stycznia 2015 roku, w Szkole Podstawowej nr 353 w Starej Miłosnej zostały rozegrane Mistrzostwa Dzielnicy Wesołej w mini koszykówce chłopców.  W rywalizacji, oprócz gospodarzy, wzięły  również  udział  reprezentacje szkół : SP 171, SP 173, SSP 12.
      Naszą szkołę reprezentowali  uczniowie klas VI a,  VI b i V a w składzie: Krystian Grabowski, Kamil Kępa, Leon Czarnecki, Jakub Cichowlas, Michał Jackiewicz, Szymon Szulim, Karol Ładziak, Stanislau Panasevich, Bartłomiej  Siwek, Antoni  Zegar, Oleg Temchenko, Aleksander Beczek i  Stanisław  Turowicz.
      Pierwszy mecz nasi dzielni zawodnicy rozegrali z gospodarzami, który przegrali z ponad 20 punktową stratą. Bolesna porażka zadziałała na naszych reprezentantów mobilizująco i kolejny mecz- tym razem wygrany w pięknym stylu,  z drużyną z SP 173 zapewnił naszej szkole III miejsce.
      Gratulujemy wszystkim zawodnikom i życzymy kolejnych sportowych sukcesów:)
      Relacja z zawodów: Leon Czarnecki
      Zdjęcia: Maria Czyżewska

Dzielnicowe zawody w ramach programu " Od zabawy do sportu"

28.11.2014 17:43
             Kolejny już raz wzięliśmy udział w DZIELNICOWYCH ZAWODACH SPORTOWYCH w ramach programu "Od zabawy do sportu". Gospodarzami tego oczekiwanego przez uczniów wydarzenia była Szkoła Podstawowa nr 353,
             W tym roku w rywalizacji brały udział cztery szkoły: SP nr 171, SP nr 172, SP nr 173, i oczywiście gospodarze SP 353.
             Naszą szkołę reprezentowali:
      1. Małgorzata Stopczyńska
      2. Klara Szopińska
      3. Jakub Bakiera
      4. Michał Suchecki
      5. Małgorzata Lewkowicz
      6. Maja Pawlikowska
      7. Stanisław Banaszek
      8. Jakub Tomaszek
      9. Dagna Przypaśniak
      10. Gabriela Szredzińska
      11. Marcel Gojdź
      12. Michał Paczulski
      13. Blanka Bocheńska
      14. Karol Gałachowski
            Po wielu ciekawych i emocjonujących konkurencjach tegoroczny PUCHAR DZIELNICY przypadł oczywiście najlepszyn. Złotą czternastką okazała się reprezentacja NASZEJ SZKOŁY.

Muszę przyznać, że bez tak wspaniałego dopingu klasy III a trudno by nam było zwyciężyć.
             Wszyscy serdecznie gratulowali nam zwycięstwa i awansu do półfinału zawodów w ramach programu "Od zabawy do sportu" miasta Warszawy, które odbędą się 26.11.2014 r. (AP,MR)