• Nasi czniowie zwyciężyli w KONKURSIE DZIELNICOWYM

        indywidualnie i drużynowo!

        Gratulacje !


        W konkursie czytelniczym 

        dla klas 4-6

        na podst lektury "Dziadek i niedźwiadek" Łukasza Wierzbickiego, zwyciężyli ;

        1 miejsce- Joanna Dębek kl. 5a

        2 miejsce- Julian Florczuk kl. 6b

        3 miejsce- Maja Cichowlas kl. 6b

        W/w uczniom serdecznie gratulujemy.

        Wezmą oni udział w  eliminacjach dzielnicowych 3 kwietnia o godz. 9.30

        w SP 353 im. Wielkich Odkrywców.

        **************************************** 

        Miło mi poinformować o wynikach szkolnego konkursu bibliotecznego na wiersz o szkole:

        I miejsce :

        Karolina Krasuska kl 6a
        II miejsce:

         Amelia Mazur kl. 5c i Maciej           Mazur kl 3b
        III miejsce :

        Jakub Bakiera kl. 6b

        Gratulujemy.

        *****************************************

        Uczniowie  naszej szkoły 15 marca wzięli udział w konkursie "Mój pomysł na wiersz rosyjski dla dzieci" w ramach  IV Warszawskiego Festiwalu Języka Rosyjskiego ;

        Jan Ozimkowski 3a G

        Aleksandra Siembida 3aG

        Krystian Grabowski 3aG

        Salomiia Przybylska 8c

        Gabriela Nartowska 8c

        Maksymilian Becker Daab 8a

        Daria Temchenko kl 3b

        *****************************************


        Wyniki konkursu czytelniczego na podst. książki "Dziennik cwaniaczka. Ubaw po pachy"

        I miejsce Maciej Mazur kl 3b

        II miejsce Mateusz Osiecki kl 4c

        III miejsce Daria Temchenko kl. 3b, Kinga Szostak kl. 3a, Maksymilian Kaszycki kl.3a


        wyróżnienie: Anna Krzępka kl 2a


         

        WYNIKI KONKURSU NA WŁASNY WIERSZ O POLSCE

         

        KL. I-V:

         

        I miejsce – Liliana Jachowicz za wiersz ,,Ojczyzna”

        II miejsce – Barbara Zalewska za wiersz ,,Moja Polska”             

         

        KL. VI – VII i gimnazjum:

         

        I miejsce – Kalina Nurzyńska kl. III gimnazjum  za wiersz ,,Powstanie Warszawskie 2018”

        II miejsce – Piotr Zmaczyński za wiersz ,,Dumny Ja”

                            Staś Semeniuk VIII B za wiersz ,,Niepodległa”

                            Jakub Bakiera VII B za wiersz ,,Polska”

        III miejsce – Dominik Zdrojewski VI B za wiersz ,,Ojczyzna”

                             Julian Florczuk VI B za wiersz ,, Nasza Niepodległa”

                            

         Wyróżnienia:

         

        -Zuzanna Przedpełska VI B za wiersz ,,Polsko kochana „

        -Maria Kaszycka VI A za wiersz ,,Moja ojczyzna”

         

      • Sukces..