Szanowni Państwo,

W Wesołej na ul. Wspólnej 2C został otwarty Ośrodek Środowiskowej Opieki Psychologicznej i Psychoterapeutycznej dla Dzieci i Młodzieży CMed.
Działa on w ramach NFZ, wszystkie jego aktywności finansowane są ze środków NFZ, czyli dla klientów są bezpłatne. Zgłoszenie do Ośrodka nie wymaga skierowania Każdy, kto zgłosi się do poradni może liczyć na bezpłatne:
- porady psychologiczno-diagnostyczne
-  porady psychologiczne
-  sesje psychoterapii indywidualnej
-sesje wsparcia psychospołecznego
-  wizyty, porada domowe lub środowiskowe, realizowane w ramach poradni psychologicznej przez osoby udzielające świadczeń opieki zdrowotnej w ramach I poziomu referencyjnego.

Umawiania wizyt odbywa się poprzez infolinię pod numerem 22 21 28 111.

Wizyty umawiane są telefonicznie na konkretny, wygodny dla pacjenta, termin. Pacjenci mają nie tylko możliwość bezpośredniego kontaktu ze specjalistami, ale również mogą korzystać z pomocy psychologicznej online. Więcej informacji na www.poradniacmed.pl

ul CMED 148x210 2 1

ul CMED 148x210 2 2