Z okazji Dnia Matki 28 maja o godz. 20.00 odbyło się spotkanie, na którym gościliśmy nie tylko uczniów. Oni zaprosili tu najmilszych swemu sercu gości - Mamy.

Na spotkaniu online w zespole Biblioteka uczniowie składali Mamom życzenia, czytali własne napisane na tę uroczystość wiersze.

Prowadzącymi byli Gabrysia Drozdek i Wiktor Kluczyk z kl. 7b oraz Janusz Wróblewski, który przedstawił piękne myśli o Matce.

Wiersze  prezentowali: Antek Mościcki kl. 1b, Antek Florczuk , Nikola Łuszczyńska kl. 2a, Julia Popis kl. 3b, Bartosz Forster z 4a, Zosia Jesionek kl. 5a, Mateusz Osiecki z 5c, Sofija Ciechowskaja z 5c, Basia Zalewska, Ola Demiańczuk, Kinga Dąbrowska z kl. 5b, Natalia Stawicka z 6a, Janusz Wróblewski z 6a, Filip Dzieniecki z 7a, Gabrysia Drozdek z 7b, Wiktor Kluczyk z 7b. Bardzo nam było miło, ponieważ dołączyła do spotkania i przeczytała piękny wiersz absolwentka naszej szkoły - Karolina Kluczyk (obecnie uczennica szkoły średniej).

Wszystkim mamom przyjemnie było słuchać wierszy napisanych dla nich przez ich dzieci.

Występ bardzo się podobał. Po recytacji, mamy dziękowały za miły wieczór.

Spotkanie przygotowały Jadwiga Rołoniec i Ewa Florczuk