Zasady zwrotu książek do biblioteki:

• Drodzy Uczniowie, wypożyczone z biblioteki szkolnej książki ( w kopercie lub koszulce z  zamieszczoną karteczką, na której będzie imię , nazwisko i klasa )  trzeba włożyć do pudełka, które będzie stało przy głównym wejściu do szkoły.
  • Kl. 8 podręczniki zwróci do biblioteki  po wystawieniu ocen. Będzie na ten temat informacja w odpowiednim  czasie.
  • Pozostałe klasy będą  zwracać podręczniki we wrześniu. Jeśli uczeń zmienia szkołę, jest  zobowiązany  zwrócić podręczniki do SEKRETARIATU.

Jeśli macie pytania, kierujcie je do mnie na CZACIE ( na platformie). Wszystkich pozdrawiam i przepraszam  za  utrudnienia.

Jadwiga Rosłoniec- bibliotekarka