Proszę o zapoznanie się i zastosowanie do zasad zwracania książek do biblioteki w okresie pandemii.

I. Faza pierwsza – przygotowanie pomieszczeń zgodnie z wytycznymi MEN  i GIS.

II. Faza druga – poinformowanie rodziców o zasadach powrotu dzieci do szkoły. Zdobycie informacji o ilości dzieci i godzinach ich pobytu. Sprawdzenie aktualnych telefonów (maili).

III. Przekazanie informacji rodzicom o przyjętych dzieciach do szkoły i organizacji  pracy (przyjętych procedurach),

IV. Omówienie z personelem procedur bezpieczeństwa organizacji pracy szkoły, wyposażenie pracowników w środki ochrony, wskazanie osób odpowiedzialnych za realizację poszczególnych zadań.

V. Otwarcie szkoły zgodnie z organizacją.

Każda osoba korzystająca z boiska obowiązana jest do zapoznania się z niniejszym regulaminem.

• Administratorem boiska jest Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 171
  • Boiska będą udostępniane:
  • od poniedziałku do piątku w godzinach : 16.30 – 21.00
  • Z każdego boiska korzystać mogą wyłącznie grupy zorganizowane - maksymalnie 14 uczestników i 2 trenerów na jednym boisku. Dzieci do lat 13 mogą korzystać z boiska tylko pod opieką osoby dorosłej, która wliczana jest do grupy 14 osób. Do grupy 14 osób nie wlicza się trenerów (dla grup szkoleniowych) i pracowników szkoły.
  • Korzystanie z boiska wymaga wcześniejszej rezerwacji telefonicznej pod nr 22 7739052 w godzinach:  00.00 - 15.00
  • Osoba dokonująca rezerwacji odpowiada za całą grupę.