• Podarowana radość.

• 27 maja grupa uczniów z SP 171 im. Stanisława Staszica z Panią Bibliotekarką,  po raz kolejny w tym roku szkolnym, odwiedziła mieszkańców Domu Opieki „Gniazdo Rodzinne”. Było to spotkanie z okazji Dnia Matki.

Zaprezentowaliśmy program poetycko-muzyczny. Były  wiersze i piosenki związane z tak pięknym świętem. Seniorzy ucieszyli ze wspólnego spotkania. Piosenka „Nasza mama zadumana”, w wykonaniu uczniów z kl. 3 a i b, wywołała falę śmiechu wśród mieszkańców Domu Opieki, a my byliśmy szczęśliwi mogąc sprawić im odrobinę radości.

Po występie każdy z nas opowiedział  coś ciekawego. Seniorom miło było posłuchać naszych opowieści i przypomnieć sobie choć na chwilę dawne młode lata.

Na koniec spotkania  złożyliśmy życzenia i podarowaliśmy kwiaty na ręce Pani Dyrektor ośrodka.

To był bardzo przyjemnie spędzony czas. Mogliśmy dać innym od siebie coś dobrego.

Asia Dębek z klasy 5a.