• Kąty Rybackie - Zielona Szkoła 2018

• 4 czerwca 2018 roku, wyruszyliśmy na zieloną szkołę! Zebraliśmy się o 6:45 pod szkołą, a następnie zapakowaliśmy nasze walizki i zajęliśmy miejsca w autokarze. Po pewnym czasie wyruszyliśmy w drogę. Jechaliśmy kilka godzin, zatrzymując się dwa razy na postojach. Tego samego dnia około godziny 15, po drodze, wstąpiliśmy do Fromborka, by móc zwiedzić katedrę, Muzeum Mikołaja Kopernika oraz Planetarium. Po wycieczce wsiedliśmy znów do autokaru i pojechaliśmy prosto do Kątów Rybackich, w których spędziliśmy resztę dni. Gdy dotarliśmy zjedliśmy obiadokolację, a następnie zakwaterowaliśmy się w pokojach i domkach. Później zebraliśmy się na dworzu i zapoznaliśmy się z naszym instruktorem - Panem Patrykiem. Nasza klasa oraz klasa 7a przez całą wycieczkę była jednym team’em! Do wieczora bawiliśmy się w różne zabawy i tak zleciał nam cały dzień. Drugiego dnia również miło spędzaliśmy czas, a po obiedzie wybraliśmy się pierwszy raz na plażę. W środę po obiedzie wybraliśmy się na wycieczkę do Krynicy Morskiej. Weszliśmy nawet na czerwoną latarnię morską, w której naliczyliśmy 116 schodów. Później wybraliśmy się na lody i pamiątki. Wieczorem zaś graliśmy w grę terenową. Zabawa była przednia! W czwartek, czyli w ostatni dzień spędzony w Kątach Rybackich wybraliśmy się znów na plażę, obejrzeliśmy wspólnie film, pt. „Deadpool”, a o godzinie 19:00 urządziliśmy dyskotekę! Było naprawdę super. Wspólnie śpiewaliśmy i tańczyliśmy z Panem Patrykiem. Niestety czas szybko minął i nastał piątek - dzień wyjazdu. Wszyscy bardzo nie chcieliśmy wyjeżdżać - było naprawdę SUPER! Bardzo dziękujemy klasie 7a za wspólną integrację, wszystkim nauczycielom, Pani Dyrektor oraz Panu Patrykowi! To była najlepsza zielona szkoła w naszym życiu! Mamy nadzieję, że w przyszłym roku znowu będziemy mogli tak świetnie spędzić czas!